ripex


O RIPEX

S námi máte jistotu, důvěřujte nám!
Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, personalistiky, zpracování daňových přiznání, daňové optimalizace, poradenství a další služby, které souvisí s Vaším podnikáním.

Naším cílem je maximálně zjednodušit život firmám, ušetřit podnikatelům čas, který věnují administrativní činnosti. Chceme převzít za podnikatele starosti, tak aby se mohli věnovat své hlavní činnosti, která jim přináší zisk.

Klademe důraz na individuální přístup a znalost potřeb našich zákazníků a navrhnutí služeb a cen přímo jim na míru. Za námi odvedenou práci ručíme. Samozřejmostí je diskrétnost a dodržování mlčenlivosti u svěřených informací. Vložená důvěra našich zákazníků je pro nás velice důležitá.

Náš tým je složen z odborníků, kteří jsou neustále školeni. Zadané činnosti dokážeme vykonat rychle a efektivně. Úzce spolupracujeme s uznávaným daňovým poradcem, auditory, máme vlastního právníka. Zastupujeme zákazníky především z Kolína, Poděbrad, Kutné Hory a širokého okolí. Podklady ke zpracování nám buď předáte sami v naší kanceláři, nebo si je u Vás vyzvedne náš personál.


Jsme tým složený z odborníků

hlavní část teamu:

Jonáš Meduna
Zakladatel společnosti a úspěšný podnikatel v mnoha odvětvích. Jeho doménou je strategie a rozvoj společnosti. Sází na inovace a moderní technologie. Své zaměstnance se snaží maximálně motivovat v jejich profesním rozvoji.

Ing. Markéta Kopecká
Má na starosti zpracování účetnictví a daňovou evidenci.
Zodpovídá za správnost a včasnost účetních procesů.

Jana Švarcová
Má za sebou dlouholeté zkušenosti v oblasti účetnictví a daní.
Je také odbornicí na zpracování mezd.

Ing. Radim Dvořák
Uznávaný daňový poradce, který je garancí kvality námi poskytovaných služeb v oblasti účetnictví a daní. Mezi jeho kvality patří také lektorské dovednosti v problematice účetní legislativy.

Jana Vášová
Má na starosti fakturaci a veškerou administrativní činnost společnosti. Svou pečlivostí je nepostradatelným článkem naší společnosti. Svěřte jí do rukou zpracování i Vaší administrativy.

Wayne John Howard
Pomůže Vám zdokonalit se v anglickém jazyce. Jeho cílem je, abyste z hodin chodili spokojeni a vraceli se s nadšením.

Kontaktujte nás